footbhs

درست است که این حقایق را مطرح کنید

مقاله پایان نامه شامل یک تحقیق در مورد موضوع خاص نشان دادن دانش در برنامه کارشناسی ارشد است. شما باید پایان نامه ای بنویسید که اساتید را تحت تاثیر قرار می دهد. این نکات مفید برای نوشتن مقاله پایان نامه است: شناسایی یک موضوع قوی موضوع پایان نامه یک موضوع خاص را بررسی و نشان می دهد که شما در مورد جنبه های خاصی در مورد آن است. مسئله برجسته ای را انتخاب کنید که دارای شواهد قانع کننده ای است که در مقاله شما ارائه می شود. با توجه به آمار، تجزیه و تحلیل دقیق، مطالعات مقایسه ای و نقل قول هایی که در حمایت از موضع شما ضروری است، با مشکلاتی مواجه می شوید. اجتناب از یک اشتباه رایج که دانشجویان با ایجاد مقالات پایان نامه که واقعیت را تکرار می کنند، جمع آوری شده توسط دیگران است.
درست است که این واقعیت ها را به بررسی دقیق تر بسپاریم و نتیجه گیری خود را در مورد اینکه آیا نتایج / اقدامات درست بوده یا نه، به دست می آوریم. تعیین یک مهلت معقول، پایان نامه دکترای متوسط ​​دارای 40 صفحه دو بار فاصله است. یک روز کافی برای تکمیل مقاله چند روز قبل از پایان مهلت تحصیلی خود بگذارید. وقت اختصاص دادن به بازدید از کتابخانه ها، نوشتن یک طرح کلی، یادداشت برداری، نوشتن پیش نویس و تجدید نظر. یک ماه برای یک ماه به طور متوسط ​​10 تا 20 صفحه بنویسید تا زمان کافی برای جمع آوری مطالب و تحقیق در کتابخانه پیدا کنید. جمع آوری تمام مواد و تحقیق حداقل یک هفته طول می کشد. یک دفتر خاطرات یک راه خوب برای پیگیری برنامه نوشتن شما است. فهرست روزهای زمانی که شما نوشتید و لیست روزها را به تاریخ مهلت خود اضافه کنید. جستجوی اطلاعات برای دیدن مواد دانشگاهی و کتابخانه های عمومی برای یافتن مواد مختلف. جستجوی خود را به آژانس های دولتی، کسب و کار و مشاوران متخصص در این زمینه گسترش دهید. اینترنت نیز منبع خوبی از اطلاعات است. شما باید وب سایت ها را با اطلاعات مفید خواندن، تست و نشانه گذاری کنید.
دولت، آموزشی، سازمان غیر انتفاعی و وب سایت های نهادی قابل اعتماد تر از وب سایت های تجاری با تبلیغ است. جزئیات كتابشناسی كامل را از منابع موجود در صفحات كاری بنویسید تا به آنها برای استناد نیاز داشته باشید. ایجاد یک بیانیه قوی. تمرکز خود را در این بیانیه در بخش اصلی مقاله خود را که در آن شما را به استدلال دفاع از این باور و حمایت از آن را تحویل. ایجاد یک طرح خوب وظیفه خوب خوب یک مقاله پایان نامه است. این به شما کمک می کند که از طریق موضوع خود فکر کنید و آن را قبل از نوشتن واقعی منطقی تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام نکات موجود در نمودار شما منطقی از معرفی، بدن و نتیجه گیری است. اولین طرح خود را به طور موقت بنویسید زیرا ممکن است لازم باشد چیزی تغییر دهید. آیا نیازی به نوشتن پیشنهاد تحقیق خود هستید؟ امروز ما را تحت پوشش قرار داده اید.

+ نوشته شده در چهارشنبه 12 دی 1397ساعت 7:21 توسط footbhs | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات